Akcesoria

Nawiewniki ciśnieniowe VENTAIR II TRDn
Nawiewniki VENTAIR II TRDn sterowane różnicą ciśnień służą do doprowadzenia stałej, właściwej ilość świeżego powietrza do pomieszczeń. Automatyczne sterowanie ciśnieniowe stabilizuje wydajność nawiewu, zabezpiecza przed nadmierną wymianą powietrza w okresach zimnych i wietrznych, pozwala realizować koncepcję wentylacji kontrolowanej, zapewniając komfort i zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń przy oszczędności energii cieplnej. Stosowane są w pomieszczeniach wyposażonych w wentylację grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną.
Nawiewniki ciśnieniowe VENTAIR wyposażone są w samoczynnie działający regulator przepływu (reagujący na różnicę ciśnień), dzięki któremu ilość nawiewanego powietrza jest stała, niezależna od warunków atmosferycznych (wiatr, zimno). Dodatkowo umożliwiają ręczną regulację do zamknięcia włącznie.

Przepływ nominalny 24m³/h(PCV)
22m³/h(drewno)
Δp 10Pa
Tłumienie akustyczne
Nawiewnik zamknięty (infiltracja 5 m³/h): Dnew = 40 dB
Nawiewnik otwarty: Dnew = 34 dB
Odporność na przenikanie wody opadowej: 300Pa
Wymiary zewnętrzne
  Długość Wysokość
Czerpnia 346 24
Regulator 395 23
Materiał
Korpus profile wytłaczane z aluminium
Zakończenia ABS
Elementy napędu poliformaldehyd
Wykończenie powierzchni aluminium
Poliestrowy lakier proszkowy elewacyjny 80 µm
Powłoka anodowana odporna na UV 25 µm
Kolory
Standard biały RAL 9016; brąz RAL 8017
Zamówienia pełna paleta RAL
powłoka anodowana (oliwka C33)
Zakończenia ABS białe do RAL 9016
czarne do innych kolorów
Wyposażenie dodatkowe
Przedłużacz sznurkowy do ręcznej obsługi (wersja lewostronna - L i prawostronna - P)
źródło: http://www.brevis.com.pl

Nawiewniki higrosterowane VENTAIR HIGROSTER
Nawiewniki powietrza VENTAIR HIGROSTER służą zaopatrzeniu pomieszczeń w świeże powietrze w sposób kontrolowany, zależny od potrzeb użytkowników. Wyposażone są w higrometr sterujący wielkością strumienia powietrza zależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Działają samoczynnie, realizują ideę energooszczędnej wentylacji higrosterowanej, stabilizując dodatkowo poziom wilgoci w pomieszczeniach.
Przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach z wentylacją grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną.
Elementem odpowiedzialnym za automatyczną regulację jest higrometr z czujnikiem poliamidowym, który mierzy wilgotność względną powietrza w pomieszczeniu i bezpośrednio steruje położeniem przepustnicy nawiewnika. W ten sposób dostosowuje wydajność wentylacji do poziomu wilgotności - zwiększa wydajność przy dużej wilgotności, zmniejsza przy małej. Urządzenie działa samoczynnie i nie wymaga źródła zasilania w energię.
źródło: http://www.brevis.com.pl

Żaluzje Venus
Nowoczesny system żaluzji aluminowych 16 i 25 mm. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, delikatnej osłony zintegrowanej z górną rynienką oraz niewidocznego systemu montażu do różnego typu okien, który nie uszkadza profilu okna, żaluzja Venus po zamontowaniu staje się integralną częścią okna. To bardzo eleganckie rozwiązanie wyposażone jest w mechanizm sterowania oraz podnoszenia żaluzji za pomocą łańcuszka kulkowego usytuowanego poza światłem szyby. System daje możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Dostępne w różnorodnej kolorystyce i wzornictwie (gładkie, matowe, z połyskiem, wzorzyste).

Rolety w kasecie aluminiowej Fantazja Lux
To eleganckie i praktyczne rozwiązanie służące do regulacji oświetlenia z zewnątrz a równocześnie ciekawy element dekoracji wnętrza. Mechanizm sterujący rolety ukryty jest w niewielkiej aluminiowej kasetce, a mocowanie rolety pod estetycznymi boczkami maskującymi. Boczne prowadnice przytrzymują roletę dlatego nie przeszkadza ona w normalnym funkcjonowaniu okna. Całość tworzy delikatne uzupełnienie okna, które w połączeniu z bogatą ofertą wzorów i kolorów tkanin może również być elementem dekoracji. Idealne rozwiązanie do okien z PCV, aluminium i drewna.

Moskitiery
To skuteczny sposób zabezpieczenia okien i drzwi przed insektami, pyłkami i kurzem o alergicznym działaniu. Mogą służyć również jako zabezpieczenie przed gryzoniami, oraz jako bariera dla zwierząt domowych. Profile używane do produkcji moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium na żądany wymiar. Siatka to cienkie włókno szklane powlekane PCV o gęstym splocie. Jej małe otwory zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza. Całość jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Nasze rozwiązania pozwalają na dopasowanie moskitier do wszystkich typów okien. W ofercie znajdują się: moskitiery - ramki stałe, moskitiery zwijane, moskitiery drzwiowe.

do góry