Oferujemy sprzedaż i montaż parapetów:
zewnętrznych

Parapety zewnętrzne stalowe to parapety ze stali ocynkowanej, malowane proszkowo lakierami syntetycznymi. Powierzchnia parapetów zewnętrznych aluminiowych jest anodowana, oksydowana lub również lakierowana metodą proszkową.

wewnętrznych
  • z Aglomarmuru czyli wyselekcjonowanych odłamków marmuru połączonych żywicami poliestrowymi, wyglądem bardzo zbliżone do marmuru naturalnego. Aglomarmur kwarcowy składa się z 95% kwarcu naturalnego, wymieszanego z drobną ilością żywicy oraz kolorowych pigmentów. Quarella Chenille to aglomarmur kwarcowy o powierzchni z fakturą ozdobną. Quarella Evo to parapety wykonane z pyłu krzemionkowego o doskonałej odporności na działanie kwasów, eleganckie i nowoczesne. Parapety syntetyczne produkowane z mączki marmurowej (80%) i wyselekcjonowanych żywic naturalnych (20%).
    Wyżej wymienione parapety są odporne na zarysowania, uderzenia, ścieranie, plamy (woda, kawa, wino, tłuszcz), zmiany temperatury, działanie promieni UV, czy stosowanie w gospodarstwie domowym środki chemiczne. Mają idealnie gładką, nieporowatą powierzchnię, co podnosi ich wartość estetyczną i ułatwia utrzymanie w czystości. Dzięki bogatej kolorystyce, wzornictwie oraz kontroli jednolitości koloru, odcieni , struktury i jakości zyskują przewagę nad parapetami z kamienia naturalnego.
  • Parapety marmurowe/granitowe to parapety z kamienia naturalnego, których wzornictwa nie da się do końca przewidzieć. Wymagają stosowania impregnatów zabezpieczających oraz są podatne na uszkodzenia.
  • Parapety drewniane stanowią idealne uzupełnienie okien drewnianych. Oferujemy parapety wykonane z litego drewna sosnowego lub meranti o grubości 30 lub 40 mm. Parapety te mogą być malowane zarówno na kolory kryjące z palety RAL, jak i lazury z palety firmy Gori, Sikkens, lub Sigma - wodorozcieńczalne, uwidaczniające strukturę i słoje drewna.
  • Parapety PCV to parapety produkowane z twardego polichlorku winylu i dla zwiększenia sztywności mają budowę komorową. Powierzchnia jest oklejana dekoracyjną folią lub laminatem. Dostępne w różnorodnej kolorystyce.
     Aby zapoznać się z pełną ofertą parapetów zapraszamy do obejrzenia próbników w naszym biurze. Prezentowane próbniki nie przedstawiają wszystkich dostępnych wzorów i kolorów. Kolory na zdjęciach mogą nieco odbiegać odcieniem od kolorów rzeczywistych.

Aglomarmur

CLASSICA
ITALICA AMBIENTE
MILLENIUM
TRADIZIONALE

QUARTZ

FANTASIA
GEMME
LUCIENTE

CHENILLEEVOGRANITMARMURdo góry